Forum Świerczek on-line Strona Główna » hajd park » Polska - Ekwador !! skurwysyny !! żenada , wstyd !! Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
kwiatu5

Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 17

Skąd: skarżysko

1. minuta - Mila rozpoczyna mecz. Podając do Rasiaka potyka się o piłkę, przewraca i w pięknym stylu przejeżdża na brzuchu pod pole karne Ekwadoru. Piłka trafia do naszych przciwników.
2. minuta - po widowiskowym zagraniu Mili atak Ekwadoru. Po strzale napastnika z 40 metra Boruc łapie wykrok i patrzy jak piłka grzeźnie w siatce. 0:1.
3. minuta - rozpoczynamy od środka.
od 4 do 20 minuty - szybka akcja Polaków
21 minuta - Rasiak otrzymuje pilkę od Żurawskiego
22 minuta - Rasiak przyjmuje piłkę
23-30 minuta - Rasiak opanowuje piłkę
31 minuta - natrychmiastowy strzał Rasiaka z piątego metra. Piłka wychodzi w aut.
32 minuta - wznowienie gry przez Ekwador. Nasi stosują presing. Następuje wycofanie przez przeciwnikow piłki do własnego bramkarza.
33 minuta - Artur Boruc odnosi kontuzję wybicia małego palca u lewej ręki. Wchodzi Tomasz Kuszczak
33 minuta - bramkarz Ekwadoru wznawia grę.
35 minuta - pilka po dwuminutowym locie w powietrzu przeskakuje nad naszym bramkarzem i ląduje w siatce.
36-45 - konsternacja w polskiej drużynie. Janas jest jakby trochę niezadowolony. 0:2.
46 minuta - koniec I połowy - przerwa.
47-88 minuta - nasi atakują
89 minuta - nasi ciągle atakują
90 minuta - nasi atakują coraz groźniej. Po kolejnym fantastycznym strzale Rasiaka piłka wychodzi poza boisko. Korner dla Ekwadoru.
91 minuta - doliczony czas gry. Ekwador rozpoczyna rzutem rożnym. Mila nie sięga piłki, ponieważ potyka się w polu karnym, ale na szczęście jest Rasiak, piękna główka i JJJJJJEEEEEEEEESSSSSSTTTTT prosze państwa Narezcie obudził się nasz gwiazdor. Co za strzał Kuszczak nie miał nic do powiedzenia

PostWysłany: Sob 9:45, 10 Cze 2006
kll

Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 64

Skąd: z internetu :D

hehe niezłe Very Happy nasze gwiadeczki obudza się dopiero jak będą wracać na lotnisku jak poleca w ich strone noże , takaki, "tulipany" i wogóle wszysko co lata i co można w łape wziąść i nim cisnąć Very Happy wtedy się przekonają że z polakami nie ma żartów Very Happy z kibicami w chuja sobie nie będą lecieć Very Happy

PostWysłany: Sob 9:47, 10 Cze 2006
citon

Posty: 42

Skąd: R5 :D

obudzi sie Janas jak dostanie wymówienie Very Happy , po meczu z Niemcami i wtedy wygrają z kostaryką Very Happy

Ostatnio zmieniony przez citon dnia Sob 9:51, 10 Cze 2006, w całości zmieniany 1 raz
PostWysłany: Sob 9:50, 10 Cze 2006
kll

Posty: 64

no nie wiem czy się obudzi Very Happy jak będzie w śpiączce od której zapadł po nożu w plecy na lotnisku i po tulipanie na szyje Very Happy

Posty: 64

to jeszcze lepiej Very Happy w autokaże już dostaną Very Happy na granicy od naszych celników to takie będzie przygotowanie do dalszego wpierdól dalej w polsce Very Happy

PostWysłany: Sob 9:59, 10 Cze 2006
citon

Posty: 42

Skąd: R5 :D

heheh , no pewnie ich nie puszczą przez granice i przebiją w autokarze opony Very Happy , pewne jest że cali do domów nie dotrą Very Happy

PostWysłany: Sob 10:00, 10 Cze 2006
kll

Posty: 64

A w "Kotle czarownic" jęki słychać było gwizdy i zawodzenia. Skulony trefniś
Skorża twarz pobladłą w stronę księcia Janasa zwrócił..
- Lud się burzy panie... te..te Kolumby prowadzenie po wolnym zyskując całkiem
ochotę naszem odebrali...
- Zamilcz sługo boć czasu jeszcze jest to i karta odwrócić się może. Ale
przyznać to trzeba, że hufce nasze cokolwiek sflaczałe się zdają..
- Kuryjozalnym trafienie owe było panie - rzekł Skorża rozglądając się
lękliwie - a mówiłem, co by panu Borucowi szortów nowych nie dawać, bo widać
było, że ich uwalać nie chce i po glebie w obronach swojech się nie rzuca..
A wojska nasze jak w malignie grać poczęły jakoby za sprawą czarów
przedziwnych, co ataków wszelkich przeprowadzać wzbraniały.
- Jak my stąd wyjdziem panie jak tłum nieprzychylny wielce? - Błazen bladł
coraz bardziej w okrzyki złowrogie się wsłuchując - Toć nigdy tak jeszcze
nie było by chłopy nasze "Ole- Ole- Ole" przeciwnikom, naszem krzyczeli choćby
to i same Brazyliany były..
Natenczas coś gorszego stało się jeszcze, bo golkiper przeciwny bramkostrzelnym się okazał..
Ludziska oczy ze zdumienia przecierać poczęli a ten i ów w Kuszczaka stronę
pokrzykiwać zaczął.
- Tak to nawet swego czasu Jojko nie dokazywał..
- No to teraz nie wyjdziem stąd. Nie wyjdziem stąd jak nic - rozpaczał błazen.
Bitwa chyliła się już ku końcowi, gdy pan Szymek strzał oddając do niepewnej
interwencyji bramkarza zmusił a ten szmaciankę parując pod nogi pana Jelenia posłał.
Z prezentu ten skorzystał wybornie w siatce ją umieszczając i honor naszech ratując.

- Eeee tam.. Wilków żadnych nie widać - odsapnął trefniś Skorża sadowiąc się
wygodnie obok księcia - Niemce widocznie skłonność do przesady mają. Niby Wolfsburg a
zwierzyny dzikiej niczym we Wronkach nie uwidzi.
- Nie wilki tu zjechalim oglądać jeno na utarczkę ćwiczebną z, Chorwaty co to
też do turnieju się sposobią - odrzekł wielki książę Janas pas rycerski poprawiając.
- No... Panie krytyka w Polsce nie ustaje to by i wygrać się zdało, co by niektórym
gęby zawrzeć po Kolumbijskim blamażu..- Odezwał się drugi z trefnisiów ulubionych
Klejdinst
- A nawet mnie tego nie przypominaj - sapnął książę karcąco.
Tymczasem hufce już wedle siebie stanęły bitwę rozpoczynając. A dawno już z tak
mocnym adwersarzem zmagać się naszem nie przyszło, bo jak nie z owczarze to inne golibrody tylko gromili.
- Ale patrzaj panie jak te nasze dzielnie stają - krzyknął uradowany błazen Klejdinst
A pan Jop wszystkie ataki przeciwnych rozbija.
- Toć widzę sługo i kontent z tego jestem, bo i ustawienie moje sprytne
sprawdzać się poczyna..A hetman Gmoch z przemówień, swojech co to tylko on
rozumie znany racji nie miał jakoby 5- 4- 1 przestarzałym było..
- Wirtuozerii to u nas ni ma, więc ustawienie dobre, co na destrukcyję i grę z kontry
się nastawia - przytaknął trefniś Skorża.
A w polu raz jedne raz drugie przeważyć szalę próbowały, gdy nagle pan Krzynówek
szarżę przypuściwszy rzut rożny "Rogalem" zwany wywalczył. Pan Żurawski co to
egzekucyję ową wykonał szmaciankę silnie w pole wstrzelił a tam sprytniejszym niźli
Chorwaty pan Smolarek się okazał trafieniem głową prowadzenie dla naszech uzyskując.
Wielką to radość uczyniło na okół gdzie siła kiboli naszech się zebrała.